ARMATURY GROUP

Dodávka dvou samostatných komplexních pracovišť povrchových úprav.

1.

Kompletní tlakovzdušný tryskací box o vnitřních rozměrech 9 x 6 x 5 m. Kabina je také vybavena el. pojízdným kladkostrojem o nosnosti 6,3t pro manipulaci s tryskaný díly. Tryskací box je neprůjezdný, kompletně vybavený tzn. vč. celoplošného podlahového dopravníku, vertikálního korečkového dopravníku (elevátoru), třístupňové separace abraziva, zásobníku abraziva o objemu 400l, tlakové tryskací jednotky o objemu 200 l. Řízení zajišťuje PLC systém vč. vizualizací podskupin s okamžitou identifikaci poruchy. Kabina je postavena z PUR panelů tl. 80mm, čímž je zajištěna eliminace hluku. Z vnitřní strany jsou panely celoplošně pogumované anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Kombinovaná lakovací a sušící kabina (vnitřní rozměr 9,5 x 6 x 4,5 m) s přímým propojením na sušící kabinu (vnitřní rozměr 12 x 6 x 4,5 m). Kabiny jsou staveny jako samonosná konstrukce z izolovaných panelů tl. 52mm, které zajistí dokonalou eliminaci tepla při sušení. Kabiny jsou průjezdné, osazena 4-křídlímí, prosklenými dveřmi. Odsávání probíhá pomocí kanálů vybudovaných v podlaze lakovny a sušárny a pomocí s větracích jednotek, umístěnými vedle kabin. Lakovací kabina umožňuje kombinaci režimů stříkání, vytěkání a sušení. Nastavení požadované teploty pro lakování a sušení je samozřejmostí. Sušící kabina slouží pouze pro sušení. Pro zjednodušení transportu a lakování menších dílů byl také instalován podvěsný dopravník. Kabiny jsou také vybaveny kolejištěm pro transport větších dílů. Lakovací kabina je navíc vybavena stacionárním kladkostroje o nosnosti 3,2t pro vertikální zdvih lakovaných dílů.

Průběžný tryskač s válečkovým dopravníkem o průjezdném profilu 1000 x 600mm. Sestava 4ks metacích turbín zajišťuje otryskání dílů na jedno projetí tryskačem. Tryskací stroj je vybaven systémem pro ofukování abraziva z otryskaných dílů. Řízení opět zajišťuje PLC systém vč. vizualizace podskupin s okamžitou identifikaci poruchy.

Vysokotlaká odmašťovací a fosfátovací kabina o vnitřním rozměru 6 x 6 x 4 m, slouží pro odmaštění a fosfátování před lakováním. Díky této operaci provozovatel získá maximální koroziodolnost povrchové úpravy i v těch nejtěžších podmínkách. Kabina je neprůjezdná, vybavena horkovzdušným Wapem, odsáváním par, zneškodňovací stanicí, filtračními lískami, a další technologií nezbytnou pro provoz dané kabiny.

Kompresorová stanice skládající se ze dvou šroubových kompresorů o výkonu 888 m3/hod, vymrazovací sušičky tlakové nádoby 2x 2000l, filtry mechanických a olejových nečistot, vč. propojení rozvodů stlačeného vzduchu, zajišťuje výrobu a dodávku stlačeného vzduchu pro výše uvedené technologie.

ARMATURY 1
ARMATURY 2
ARMATURY 3
ARMATURY 4
ARMATURY 5
ARMATURY 6
ARMATURY 7
ARMATURY 8
ARMATURY 9
ARMATURY 10
ARMATURY 11
ARMATURY 12
ARMATURY 13
ARMATURY 14
ARMATURY 15
ARMATURY 16
ARMATURY 17
ARMATURY 18
ARMATURY 19
ARMATURY 20


2.

Kompletní tlakovzdušný tryskací box o vnitřních rozměrech 4 x 4 x 3 m. Tryskací box je neprůjezdný, kompletně vybavený tzn. vč. celoplošného podlahového dopravníku, vertikálního korečkového dopravníku (elevátoru), třístupňové separace abraziva, zásobníku abraziva o objemu 400l, tlakové tryskací jednotky o objemu 140 l. Řízení zajišťuje PLC systém vč. vizualizací podskupin s okamžitou identifikaci poruchy. Kabina je postavena z PUR panelů tl. 80mm, čímž je zajištěna eliminace hluku. Z vnitřní strany jsou panely celoplošně pogumované anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Vysokotlaká odmašťovacíkabina o vnitřním rozměru 4 x 4 x 3 m, slouží pro odmaštění a fosfátování před lakováním. Díky této operaci provozovatel získá maximální koroziodolnost povrchové úpravy i v těch nejtěžších podmínkách. Kabina je neprůjezdná, vybavena horkovzdušným Wapem, odsáváním par, zneškodňovací stanicí, filtračními lískami, a další technologií nezbytnou pro provoz dané kabiny.

Dvě pracoviště pro volné lakování zajišťují možnost lakování jak menších, tak větších dílů. Odsávání vzduchu je řešeno sestavou odsávacích stěn a současně podlahového kanálu před stěnami s napojením na větrací jednotku. Každé pracoviště má aktivní délku 6,1 m. Součástí je také přívod přečištěného a ohřátého vzduchu.

Kompresorová stanice skládající se ze šroubového kompresor o výkonu 426 m3/hod, vymrazovací sušičky tlakové nádoby 3000l, filtry mechanických a olejových nečistot, vč. propojení rozvodů stlačeného vzduchu, zajišťuje výrobu a dodávku stlačeného vzduchu pro výše uvedené technologie.

ARMATURY 27
ARMATURY 28
ARMATURY 29
ARMATURY 30
ARMATURY 31
ARMATURY 32
ARMATURY 33
ARMATURY 34
ARMATURY 35

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka