SAINT-GOBAIN

Výroba a dodávka tlakovzdušné tryskací kabiny s el. kladkostrojem pro efektivní tryskání vnějších i vnitřních ploch armatur.

Jedná se o tlakovou tryskací kabinu TTK 2000 - P. Kabina disponuje vnitřními rozměry (š*hl*v): 2 * 1,5 * 0,8 m. Kombinace zavážecího stolu a el. kladkostroje umožňuje velice jednoduché nakládání a vykládání dílů. Stůl, o nosnosti 250 kg, je navíc otočný, což zjednodušuje přístup k tryskaným částem.

Osvětlení kabiny je zajištěno sestavou LED osvětlení, které nevstupuje do prostoru kabiny : 2x horní + 2x čelní osvětlení. Toto vhodně rozmístěné osvětlení zajistí perfektní světelné podmínky pro náročnou práci.

Vnitřní prostoru kabiny je kompletně vygumován speciální antiabrazivní pryží. Dopravu abraziva zajišťuje sestava spodního šnekového dopravníku, napojeného na korečkový elevátor. Z elevátoru pak abrazivo, po přečištění,  putuje do zásobníku abraziva a následně je automaticky distribuováno do tryskací jednotky o objemu 30l, které je instalována pod zásobníkem. Na vstupu tryskací jednotky je instalovaný regulátor tlaku, aby si mohla obsluha regulovat tlak a nepoškodila tak tenkostěnné odlitky.

SG 1
SG 2
SG 3
SG 4
SG 5
SG 6
SG 7
SG 8
SG 9
SG 10
SG 11
SG 12

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka