AUTOLAKOVNY

ZÍSKEJTE KVALITNÍ LAKOVACÍ KABINU S PLNÝM SERVISEM A ZÁRUKOU OD SPOLMONT S.R.O.

  • Autolakovna je vybavena vytápěcí vzduchotechnickou jednotkou s vícestupňovým hořákem na zemní plyny s ekonomickým provozem
  • Jako alternativní topná média jsou navrženy např. LTO a kapalný plyn
  • Zateplená samonosná sendvičová konstrukce kabiny umožňuje rychlou realizaci
  • Prášková úprava panelů disponuje vysokou životností
  • Systém podlahového odsávání v roštu pak nevyžaduje stavební úpravy do podlahy

ZÁKLADNÍ ROZMĚRY LAKOVACÍ KABINY:  7 000 X 4 000 X 2 600 MM (3 400 MM)

Zařízení slouží  pro nanášení laků osobních a dodávkových automobilů. Budou používány rozpouštědlové barvy zařazené dle ČSN 650201 jako hořlaviny II. třídy (bod vzplanutí vyšší jak 21°C).

Kabina je standardně řešena jako neprůjezdná. Pro zavážení dílů do kabiny slouží tříkřídlová skládací o rozměrech 3000 x 2600 mm. Lakovací kabina je tvořena pláštěm ze sendvičových panelů a nosníkové konstrukce. Je instalována na zvýšené ocelové nástavbě nahrazující podlahové odsávací kanály. Kabina je konstruována pro vnitřní prostředí. Výška nástavby je 300 mm. Podlaha pracovního prostoru stříkací kabiny je osazena dvěma řadami ocelových roštů, pod rošty umístěnou filtrací tvořenou filtrem paint stop ze skelných vláken a polyesterovým filtrem POLY 150.

Větrání kabiny zajišťuje větrací jednotka se vstupní filtrací (primární), na odsávací části může být instalován filtr s aktivním uhlím pro odloučení TOL z odsávaného vzduchu.

TECHNICKÁ DATA KABINY:

Dodáme na vyžádání.

NA ZÁKLADĚ VAŠEHO POŽADAVKU VÁM ZPRACUJEME NÁVRH ŘEŠENÍ S UMÍSTĚNÍM KABINY

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka