LAKOVACÍ KABINY NA MÍRU

NAŠE SPOLEČNOST JE PŘIPRAVENA ŘEŠIT VAŠE SPECIFICKÉ ZADÁNÍ A SESTAVIT LAKOVACÍ A SUŠÍCÍ KABINU NA ZAKÁZKU S VYUŽITÍM STANDARDNÍCH KOMPONENTŮ A MODULOVÝCH ŘAD

Našimi dodávkami jsou nejen realizace lakovacích kabin, ale i dodávky filtračních materiálů do lakoven. Lakovací kabiny jsou individuální záležitostí dle požadavku zákazníka a sortimentu dílů povrchově upravovaných. Specifikaci sestavy lakovacích kabin v rozsahu dodání technologie nebo kompletní kabiny včetně konstrukce kabiny s Vámi projednáme osobně. Pro zpracování nabídky je zapotřebí zadat nejen celkovou předpokládanou spotřebu barev ale i typové označení barvy s technickým nebo bezpečnostním listem pro určení obsahu sušiny.

PŘÍKLAD ŘEŠENÍ LAKOVACÍCH KABIN A PRACOVIŠTĚ POVRCHOVÉ ÚPRAVY (VČETNĚ VYPALOVACÍ PECE)

SPECIFICKÉ ZAVÁŽENÍ VÝROBKŮ OTEVŘENÝM STROPEM LAKOVNY

V případě, že nelze využít klasické podlahové kanály a vrat vzdušniny mezistropem je příkladem řešení manipulace díly pomocí mostního jeřábu přímo do lakovací sekce kabiny. Vzduchotechnické vytápěcí jednotky jsou umístěny za kabinou a jednotku lze řešit s přímým nebo nepřímým ohřevem. Nejekonomičtější je použít hořák na zemní plyn.

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka