Mobilní jednotky pro volné tryskání

Mobilní tryskací jednotka

Mobilní jednotky jsou vhodné pro tryskání mimo tryskací box. Skládají se z vlastní tlakové nádoby osazené speciálními ventily a prvky. Tryskací jednotky se dodávají kompletní smontované, připravené k okamžitému použití. Připojují se pouze na tlakový vzduch, kde je důležitá celková spotřeba vzduchu. Jako abrazivo se používají recyklovatelné abrazivní materiály převážně ocelová drť, korund, či balotina. V aplikacích, kde není možné vytryskané abrazivo znovu posbírat a recyklovat např. tryskání ve venkovním prostředí se používá např. struska, která je ekologickou náhradou na křemičitý písek.

Bezprašné tryskací jednotky (pískovačky) s odsáváním

bezp1

Bezprašná tryskací zařízení jsou určena především pro prostory a procesy, kde není umožněna instalace technologie tryskacího boxu nebo strojového tryskání a kde je požadována variabilita z pohledu prostoru. Nejčastěji se tato zařízení používají na členité svařence o velkých rozměrech. Zařízení je mobilní, umožňuje tryskání a zároveň odsávání použitého abraziva.

Pro širší škálu použití je možno dodat různé koncové hlavice, které jsou závislé na tvaru tryskaných povrchů. V případě dalších informací kontaktujte naše obchodní oddělení.
Zařízení dodáváme v různých výkonech a provedeních (tlakové nebo injektorové, elektro pneumatické nebo pneumatické).

Pokračovat ve čtení

Příslušenství pro tryskací jednotky

Vzhledem k našim více než 20-ti letým zkušenostem v oboru u nás naleznete nejvhodnější, odzkoušené příslušenství. Příslušenství je kompatibilní pro většinu tryskacích zařízení tuzemské i zahraniční výroby. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu příslušenství na našem e-shopu. Pokud si nebudete vědět rady pří výběru, kontaktuje naše obchodní oddělení.

U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu příslušenství pro mobilní tryskací jednotky typu ABS, WIN. Příslušenství je kompatibilní i s dalšími typy i dalších typů a značek jako například (Strahlmeister, Clemco a další)

Pokračovat ve čtení

+420 577 018 482 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O NÁS | SORTIMENT | VZDUCHOTECHNIKA | BAZAR | REFERENCE | NOVINKY | KONTAKT
© 2016 - Webovou prezentaci navrhla a vytvořila AGENTura Weboo s.r.o.
Nezávazná poptávka