INJEKTOROVÁ TRYSKACÍ KABINA ITK 1500

11. srpen 2020

Předali jsme zákazníkovi injektorovou tryskací kabinu ITK 1500, filtračním zařízením a kompaktní kompresorovou jednotkou.

Vnitřní prostor kabiny disponuje rozměry (d*š*v) 1,5 * 1 * 1 m. Kabina je vybavena manuálně otočným a zavážecím stolem o nosnosti 100kg, který významně usnadňuje manipulaci s těžšími díly. Vzhledem ke skutečnosti, že provozovatel zařízení otryskává silnější vrstvy barev a rzi, je kabina vybavena systémem pro záchyt těchto větších, nežádoucích částic. Čelní a horní osvětlení pracovního prostoru je řešeno pomocí úsporného LED osvětlení, které nijak nevystupuje do pracovního prostoru kabiny. Pro zvýšení životnosti kabiny je vnitřní prostor vygumován speciální antiabrazivní pryží. Samozřejmostí je vybavení kabiny ofukovací pistolí. Kabina je napojena na filtrační jednotku FP 1-0,6, která je vybavena automatickou regenerací stlačeným vzduchem. Filtrační jednotka je také vybavena sekundární filtrací, pro možnost vypouštění přefiltrované vzdušniny zpět do interiéru = úspora financí za vytápění.

Součástí dodávky byla také kompaktní kompresorová jednotka, která zajišťuje výrobu stlačeného vzduchu pro celou technologii. Jednotka je vybavena šroubovým kompresorem, vymrazovací sušičkou, tlakovou nádobou a filtry mechanických a olejových nečistot.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka