Tlaková tryskací kabina TTK 3000 S

11. srpen 2020

Speciální tlaková tryskací kabina byla předána zákazníkovi TATRA TRUCK a.s.

Našemu dlouholetému zákazníkovi, firmě TATRA TRUCKS a.s., jsme předali do provozu speciální tlakovzdušnou tryskací kabinu!

Ano, byly jsme to právě my, společnost SPOLMONT s.r.o., která jako jediná byla schopna nabídnout přesně to, co náročný zákazník potřeboval.

Jedná se o tlakovzdušnou tryskací kabinu se 7-mi pracovními pozicemi, která bude používáná převážně na tryskaní trubek pr. 273mm a to jak pro tryskání z vnější strany, tak také pro tryskání vnitřních průměrů trubek. Jak můžete vidět na fotkách, na závážecí stůl lze položit hned dvě trubky o délce až 2,5 m, celkově tedy 5 m trubek pro jeden cyklus tryskání. Zavážecí stůl disponuje nosností 400 kg a je vybaven pogumovanými válečky s napojením na pohon otáčení. Rychlost otáčení tryskaných trubek si obluha může libovolně měnit pomocí frekvenčního měniče, respektivě ovládacího zažízení umístěném na el. rozvaděči. Kabina je vybavena přípravkem pro vnitřní tryskání trubek, které lze jednoduše vyměnit za klasickou trysku. Perketní světlené podmínky zajišťuje propracovaná sestava úsporného, ale přitom výkonného horního a čelního LED osvětlení a to také na pevném pracovním stole, který slouží pro tryskání menších, nerotačních dílů.

Doprava abraziva je zde řešena podtlakovým systémem, jehož hlavním článkem je vysoce účinné filtrační zařízení s životností v řádu tísíců provozních hodin. Podtlakový systém jako celek, byl navržen s ohledem na požadavek perfekní ergonomie a rovné podlahy v okolí kabiny. Tryskání zajišťuje tlaková tryskací jednotka o objemu 100 litrů, která viniká nízkou takovou ztrátou a je dálkové ovládána pedálem s možností aretace, přímo z místa tryskání.

Chcete i Vy standardní nebo speciální tryskací kabinu? Chtějte to nejlepší, chtějte Spolmont s.r.o.!

 

Copyright 2021 © Spolmont s.r.o. | Created by Weboo

Nezávazná poptávka