ARMATURY GROUP

Dodávka dvou samostatných komplexních pracovišť povrchových úprav.

1.

Kompletní tlakovzdušný tryskací box o vnitřních rozměrech 9 x 6 x 5 m. Kabina je také vybavena el. pojízdným kladkostrojem o nosnosti 6,3t pro manipulaci s tryskaný díly. Tryskací box je neprůjezdný, kompletně vybavený tzn. vč. celoplošného podlahového dopravníku, vertikálního korečkového dopravníku (elevátoru), třístupňové separace abraziva, zásobníku abraziva o objemu 400l, tlakové tryskací jednotky o objemu 200 l. Řízení zajišťuje PLC systém vč. vizualizací podskupin s okamžitou identifikaci poruchy. Kabina je postavena z PUR panelů tl. 80mm, čímž je zajištěna eliminace hluku. Z vnitřní strany jsou panely celoplošně pogumované anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Kombinovaná lakovací a sušící kabina (vnitřní rozměr 9,5 x 6 x 4,5 m) s přímým propojením na sušící kabinu (vnitřní rozměr 12 x 6 x 4,5 m). Kabiny jsou staveny jako samonosná konstrukce z izolovaných panelů tl. 52mm, které zajistí dokonalou eliminaci tepla při sušení. Kabiny jsou průjezdné, osazena 4-křídlímí, prosklenými dveřmi. Odsávání probíhá pomocí kanálů vybudovaných v podlaze lakovny a sušárny a pomocí s větracích jednotek, umístěnými vedle kabin. Lakovací kabina umožňuje kombinaci režimů stříkání, vytěkání a sušení. Nastavení požadované teploty pro lakování a sušení je samozřejmostí. Sušící kabina slouží pouze pro sušení. Pro zjednodušení transportu a lakování menších dílů byl také instalován podvěsný dopravník. Kabiny jsou také vybaveny kolejištěm pro transport větších dílů. Lakovací kabina je navíc vybavena stacionárním kladkostroje o nosnosti 3,2t pro vertikální zdvih lakovaných dílů.

Průběžný tryskač s válečkovým dopravníkem o průjezdném profilu 1000 x 600mm. Sestava 4ks metacích turbín zajišťuje otryskání dílů na jedno projetí tryskačem. Tryskací stroj je vybaven systémem pro ofukování abraziva z otryskaných dílů. Řízení opět zajišťuje PLC systém vč. vizualizace podskupin s okamžitou identifikaci poruchy.

Vysokotlaká odmašťovací a fosfátovací kabina o vnitřním rozměru 6 x 6 x 4 m, slouží pro odmaštění a fosfátování před lakováním. Díky této operaci provozovatel získá maximální koroziodolnost povrchové úpravy i v těch nejtěžších podmínkách. Kabina je neprůjezdná, vybavena horkovzdušným Wapem, odsáváním par, zneškodňovací stanicí, filtračními lískami, a další technologií nezbytnou pro provoz dané kabiny.

Kompresorová stanice skládající se ze dvou šroubových kompresorů o výkonu 888 m3/hod, vymrazovací sušičky tlakové nádoby 2x 2000l, filtry mechanických a olejových nečistot, vč. propojení rozvodů stlačeného vzduchu, zajišťuje výrobu a dodávku stlačeného vzduchu pro výše uvedené technologie.

ARMATURY 1
ARMATURY 2
ARMATURY 3
ARMATURY 4
ARMATURY 5
ARMATURY 6
ARMATURY 7
ARMATURY 8
ARMATURY 9
ARMATURY 10
ARMATURY 11
ARMATURY 12
ARMATURY 13
ARMATURY 14
ARMATURY 15
ARMATURY 16
ARMATURY 17
ARMATURY 18
ARMATURY 19
ARMATURY 20


2.

Kompletní tlakovzdušný tryskací box o vnitřních rozměrech 4 x 4 x 3 m. Tryskací box je neprůjezdný, kompletně vybavený tzn. vč. celoplošného podlahového dopravníku, vertikálního korečkového dopravníku (elevátoru), třístupňové separace abraziva, zásobníku abraziva o objemu 400l, tlakové tryskací jednotky o objemu 140 l. Řízení zajišťuje PLC systém vč. vizualizací podskupin s okamžitou identifikaci poruchy. Kabina je postavena z PUR panelů tl. 80mm, čímž je zajištěna eliminace hluku. Z vnitřní strany jsou panely celoplošně pogumované anti-abrazivní pryží, která vyniká dlouhou, letitou životností. Používané ostrohranné abrazivo je nejekonomičtější médium pro tryskání ocelových dílů.

Vysokotlaká odmašťovacíkabina o vnitřním rozměru 4 x 4 x 3 m, slouží pro odmaštění a fosfátování před lakováním. Díky této operaci provozovatel získá maximální koroziodolnost povrchové úpravy i v těch nejtěžších podmínkách. Kabina je neprůjezdná, vybavena horkovzdušným Wapem, odsáváním par, zneškodňovací stanicí, filtračními lískami, a další technologií nezbytnou pro provoz dané kabiny.

Dvě pracoviště pro volné lakování zajišťují možnost lakování jak menších, tak větších dílů. Odsávání vzduchu je řešeno sestavou odsávacích stěn a současně podlahového kanálu před stěnami s napojením na větrací jednotku. Každé pracoviště má aktivní délku 6,1 m. Součástí je také přívod přečištěného a ohřátého vzduchu.

Kompresorová stanice skládající se ze šroubového kompresor o výkonu 426 m3/hod, vymrazovací sušičky tlakové nádoby 3000l, filtry mechanických a olejových nečistot, vč. propojení rozvodů stlačeného vzduchu, zajišťuje výrobu a dodávku stlačeného vzduchu pro výše uvedené technologie.

ARMATURY 27
ARMATURY 28
ARMATURY 29
ARMATURY 30
ARMATURY 31
ARMATURY 32
ARMATURY 33
ARMATURY 34
ARMATURY 35

Vytvořila online marketingová agentura Weboo.eu
Nezávazná poptávka